Doping

Üst Sıradayım

İlanınız zaman geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın arama listelerinin sadece Gelişmiş Sıralama seçeneğinde en üst bölümünde kalarak öncelikli listelenmesi ve daha fazla görüntülenmesi için Üst Sıradayım alabilirsiniz.

Güncelim Dopingi

İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan/kiralamaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz.

Böylece ilanınızın hala güncel olduğunu gösterir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmezsiniz.

Güncelim hizmet ücreti tek kullanım içindir. Her ilan tarihi güncelleme işlemin için Güncelim tekrar alınır. Aynı ilana Güncelim satın almak için satın alınan günün sona ermesi gereklidir.

Küçük Fotoğraf

İlanınız web arama listelerinde fotoğrafıyla yer alsın ve kendini göstersin, fotoğrafsız ilanlardan ayrışsın istiyorsanız Küçük Fotoğraf alabilirsiniz.

Üstelik Küçük Fotoğraf, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.  Doping yayınlanma süresi: İlan yayın süresi boyunca

Anasayfa Vitrini

İlanınız her gün "milyonlarca kişinin ziyaret ettiği" sıkışan'ın ana sayfasında ve mobil uygulama ve mobil sitenin vitrin alanında yer alsın istiyorsanız Ana Sayfa Vitrini alabilirsiniz.

Kategori Vitrini

İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında, vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz.

Mesela, satılık/kiralık eviniz için Kategori Vitrini aldınız. İlanınız hem Emlak sayfasında hem de Konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümlerinde yer alır. Bu doping sadece web ara yüzünde gösterilir.


Connection problem

Your internet connection is broken,
we miss you so much already!